Cēsis Open 3x3

Komandas:

Jaunieši U-14 un U-16

 Cēsīs Nefiltrē - Andris Lejasblusa, Markuss Mežvietis, Roberts Vikšterms

JAUNSARGI -  Ritvars Poikāns, Ervins Kārkliņš, Edijs Liepiņš

Oxdog juniori - Reinis Rudzītis, Jurģis Aizupietis, Daniels Anis, Rūdis Jermacāns,

Napoleona Dinamīts - Jorens Malkavs, Mareks Meijers, Markuss Rozītis

Trio - Dāvis Zēmelis, Matīss Celms, Jēkabs Keišs

Džentelmeņi - Jānis Niklāvs Krauklis, Mareks Vaskis,Ritums Holcmanis, Raivis Holcmanis

Oranžās Mambas - Mikus Ķikults, Kristers Babris, Mārcis Brīvulis

Pikachu - Dāvis Dauksts, Arnolds Zarinš, Bruno Beķeris, Jēkabs Berkolts

Vīriešu Elite

Dynamit - Jānis Slaidiņš, Oskars Balodis, Kaspars Janēvičs, Andis Višņevskis

Migelandijas mantinieki - Miķelis Roops, Olafs Zvīnis,  Artūrs Gūtm

anis, Pauls Erenbots

 Jaunpienācēji - Pēteris Trekše, Kristiāns Miezītis, Jānis Melderis, Matīss Klavinius

 777- Gints Timosko, Ivo Balodis, Mārtiņš Brigmanis, Aivis Hammers

Bratislavas Spartak - Artūrs Jurševskis, Kaspars Bernāts, Gvido Lauga, Anrijs Vents

St.Avēnija - Emīls Šūmanis, Mārtiņš Muižnieks, Edgars Puriņš, Ārnijs Kuratņiks

C - Andris Rajeckis, Emīls Dzalbs, Edgars Balodis

Auciema riepas - Sandis Pokkers, Gatis Grāvelis, Edijs Vents, Krišjānis Baltpurviņš

TIIRS SEX - Toms Šmits, Ritvars Bērziņš, Gatis Liepiņš

KSK - Juris Zilberts, Matīss Mālnieks, Atis Stepāns, Toms Kirmužs

Agrie 40 - Aigars Belasovs, Ingus Laiviņš, Mārtiņš Rajeckis, Andris Malkavs

Valmieras puikas -Fēlikss Riekstiņš Kristers Bārda Agris Rogainis 

MIX

 Big Hunter - Artis Smirnovs, Aldis Smirnovs, Matis Pilibaitis, Artūrs Gūtmanis, Kaspars Malojlo

 Pēdējais Uznāciens - Dāvis Cēderštrēms, Emīls Mihailovs, Jānis Sīmanis

 Kūmiņš - Pēteris Trekše, Rihards Beikmanis, Andris Dolženko

 Iesācēji - Emīls Grīnbergs, Artūrs Ozols, Roberts Zande, Edgars Leitens

FYA Shots - Kristers Kalniņš, Raivis Balodis, Mārtiņš Šķesteris, Kristaps Bērziņš

FONO - Toms Šmits, Kevins Šmits, Mārcis Šteinberga, Andris Ontužāns, Riharda Kamarūts

Vecā Shēma - Paula Egle, Gunita Kārkliņa, Ritvars Bērziņš
KSK - Guntars Zēmelis, Laura Gaugere, Juta Muravska, Nora Zvirbule

 

 

Kalendārs:

LaiksA laukumsB laukums
 10:00  Cēsīs Nefiltrē - Napoleona Dinamīts  Oxdog juniori - JAUNSARGI
 10:08 Trio - Džentelmeņi  Oranžās Mambas - Pikachu
 10:16  JAUNSARGI - Cēsīs Nefiltrē  Napoleona Dinamīts - Oxdog juniori
 10:24  Oranžās Mambas - Trio  Džentelmeņi - Pikachu
 10:32  Cēsīs Nefiltrē - Oxdog juniori  JAUNSARGI - Napoleona Dinamīts
 10:40  Pikachu - Trio  Oranžās Mambas - Džentelmeņi
 10:48  A1-B4  B1-A4
 11:58  A2-B3  B2-A3
 11:08  1/2 Fināls  1/2 Fināls
 11:18  3.vieta  
 11:28  1.vieta  
 12:00  Dynamit - Migelandijas Mantinieki Auciema riepas - C
12:08   Jaunpienācāji - 777 TIIRS SEX  - KSK (Vīrieši)
12:16 Big Hunter - Pēdējais Uznāciens FYA Shots - FONO
12:24 St. Avēnija - Bratislavas Spartak Agrie 40 - Valmieras Puikas
12:32 777 - Migelandijas Mantinieki C - TIIRS SEX 
12:40 Kūmiņš - Pēdējais Uznāciens FONO - KSK(Sievietes)
12:48 Dynamit - Jaunpienācēji

Auciema riepas - KSK(Vīrieši)

12:56 777 - Bratislavas Spartak Valmieras Puikas - C
13:04 Kūmiņš - Iesācēji Vecā shēma - KSK(Sievietes)
13:12 Bratislavas Spartak - Jaunpienācēji

Agrie 40 - KSK(Vīrieši)

13:20 St. Avēnija - Dynamit TIIRS SEX - Auciema riepas
13:28 Iesācēji - Big Hunter FYA Shots - Vecā Shēma
13:36 Jaunpienācēji - Migelandijas Mantinieki Auciema riepas - Agrie 40
13:44 Dynamit - 777 Valmieras puikas - KSK(Vīrieši)
13:52 Kūmiņš - Big Hunter FYA Shots - KSK (Sievietes)
14:00 St. Avēnija - Migelandijas Mantinieki TIIRS SEX - Valmieras Puikas
14:08 Dynamit - Bratislavas Spartak Agrie 40 - C
14:16 Iesācēji - Big Hunter FONO - Vecā Shēma
14:24 St. Avēnija - Jaunpienācēji C- KSK (Vīrieši)
14:32 Bratislavas Spartak - Migelandijas Mantinieki Valmieras Puikas - Auciema riepas
14:40 St. Avēnija - 777 Agrie 40 - TIIRS SEX
15:00 A1 - B4(Elite) A1-B4(MIX)
15:10 B1-A4(Elite) B1-A4(MIX)
15:20 A2-B3(Elite) A2-B3(MIX)
15:30 A3-B2(Elite) A3-B2(MIX)
15:40 1/2 fināls Elite 1/2 fināls - MIX
15:50 1/2 fināls Elite 1/2 fināls MIX
16:00 3.vieta MIX  
16:10 3.vieta Elite  
16:20 1.vieta MIX  
16:30 1.vieta Elite  

 

 

 


Rezultātu tabula:

Jaunieši U-14 un U-16

A grupa1234VārtiPunktiVieta
 Cēsīs Nefiltrē  ZZZZZ  3:3  0:10  0:4  3:17  1  4
 JAUNSARGI  3:3  ZZZZZ  1:6  2:2  6:11  2  3
 Oxdog juniori  10:0  6:1  ZZZZZ  6:1  22:2  6  1
 Napoleona Dinamīts  4:0  2:2  1:6 ZZZZZ  7:8  3  2

 

B grupa1234VārtiPunktiVieta
Trio  ZZZZZ  7:3  7:2  2:3  16:8  4  2
 Džentelmeņi  3:7  ZZZZZ  2:6  2:6  7:19  0  4
 Oranžās Mambas  2:7  6:2  ZZZZZ  0:3  8:12  2  3
 Pikachu  3:2  6:2  3:0  ZZZZZ  12:2  6  1

 1/4 fināls

Oxdog Juniori vs Džentelmeņi (13:3)

Pikachu vs Cēsīs Nefiltrē(3:2)

Napoleona Dinamīts vs Oranžās Mambas (1:7)

Trio vs JAUNSARGI(4:2)

 

1/2 fināls

Oxdog juniori vs Trio (6:7)

Oranžās Mambas vs Pikachu(1:2)

 

3.vieta

Oxdgo juniori vs Oranžās Mambas (9:2)

 

1.vieta

Pikachu vs Trio (1:4)

  

 

Vīrieši Elite

A grupa123456VārtiPunktiVieta
 Dynamit  ZZZZZ  4:2  0:3  3:4  2:3  2:5  11:17  2  5

 Migelandijas mantinieki  2:4  ZZZZZ  1:3  1:2  4:5  4:2  12:16  2  6
 Jaunpienācēji  3:0  3:1  ZZZZZ  1:2  2:4  1:1  10:8  5  3
777  4:3  2:1  2:1  ZZZZZ  2:2  5:6  15:13  7  2
Bratislavas Spartak  3:2  5:4  4:2  2:2 ZZZZZ  4:2  18:12  9  1
St. Avēnija  5:2  2:4  1:1  6:5  2:4 ZZZZZ  16:16  5  4

 

B grupa123456VārtiPunktiVieta
C  ZZZZZ  2:2  7:0    3:4  5:0  19:9  4  3

Auciema Riepas   2:2  ZZZZZ  4:7  1:3  4:5  5:0  16:17  0 5
 TIIRS SEX  0:7  7:4  ZZZZZ  2:3    5:0  17:21  4 4
KSK     3:1  3:2  ZZZZZ  2:3  5:0  16:8  8 2
Agrie 40  4:3  5:4    3:2 ZZZZZZ  5:0  24:17  10  1
Valmieras puikas  0:5 0:5 0:5  0:5  0:5 ZZZZZ  0:25  0 6

 1/4 fināls

Agrie 40 vs St. Avēnija(6:3)

Bratislavas Spartak vs TIIRS SEX (2:3)

C vs 777 (5:4)ST

Jaunpienācēji vs KSK (Vīrieši)(1:2)

 

1/2 fināls

TIIRS SEX vs KSK (Vīrieši)(2:1)

Agrie 40 vs C(6:2)

 

3.vieta

KSK (Vīrieši) vs C(2:3)

 

1.vieta

 TIIRS SEX vs Agrie 40 (0:6)

 

MIX

A grupa1234VārtiPunktiVieta
 Big Hunter  ZZZZZ 5:0  2:1  3:1  10:2  4  
1
 Pēdējais Uznāciens 0:5  ZZZZZ  1:6  2:2  3:13  1  4
 Kūmiņš  1:2  6:1  ZZZZZ 3:1  10:4  4  2
 Iesācēji  1:3  2:2  1:3  ZZZZZ  4:8  1  3

 

 

B grupa1234VārtiPunktiVieta
 FYA Shots  ZZZZZ 3:0  1:0  2:3  6:3  4  1

 FONO 0:3  ZZZZZ  3:2  2:1  5:6  4  2
KSK  0:1  2:3  ZZZZZ  1:0  2:5  2  3
 Vecā Shēma  3:2  1:2  0:1  ZZZZZ  4:5  2  4

 1/4 fināls

Big Hunter vs Vecā Shēma(5:3)

FYA Shots vs Pēdējais Uznāciens(2:3)ST

Kūmiņš vs KSK (Sievietes)(3:1)

Iesācēji vs FONO(4:5)ST

 

1/2 fināls

Pēdējais Uznāciens vs Kūmiņš(1:4)

Big Hunter vs FONO(4:2)

 

3.vieta

Pēdējais Uznācies vs FONO(3:4)

 

1.vieta

Kūmiņš vs Big Hunter(5:4)